Drobečková navigace

Okrsková soutěž 2022

28.5. 2022 v Nedošíně proběhla okrsková soutěž v požárním sportu. ...

Zpět

28.5. 2022 v Nedošíně proběhla okrsková soutěž v požárním sportu v disciplínách 100 m překážek pro jednotlivce i štafety a požárního útoku.

Během dne vládla přátelská atmosféra, byla připravena nejen trať, ale i občerstvení. Jen počasí bylo nevyzpitatelné, měnilo se nám nad hlavou každých pár minut, až nás vyhnal déšt a na půl hodiny jsme soutěž přerušili.

Celkem se sjelo 8 družstev, soutěžilo 6 týmů mužů a 2 družstva žen. Moderování se ujal zapisovatel okrsku SDH Osík Jindřich Groulík, přítomen byl starosta SDH Nedošín, který vykonává i funkci místního starosty obce Petr Voříšek a místostarosta obce Litomyšl Radomír Kašpar Miroslav Roučka, který popřál všem hasičům štěstí do sportovních výkonů.

Pohodelští hasiči i hasičky v soutěži zvítězili a tím z našeho okrsku postoupili do okresního kola, které se koná 11.6. 2022 v Kamenci u Poličky.

Přejeme jim hodně úspěchu při reprezentaci jejich sboru a tak trochu i našeho okrsku ;-)